WeselaSale Weselne

Rezydencja Protasy jest wyjątkowym miejscem do organizacji przyjęcia weselnego. Urokliwość położenia – malownicza, leśna okolica, doskonale korespondująca z nią, nowoczesna, acz dyskretna i nieinwazyjna architektura obiektu, liczne wyjścia na zadrzewiony park i patio oraz subtelna w swojej innowacyjności i nowoczesności architektura wnętrza, wyrażająca również poszanowanie dla lokalnej kultury i tradycji – sprawią, iż przyjęcie weselne stanie się tym jedynym, niepowtarzalnym dniem oraz zostanie zapamiętane i wyróżniane przez Gości.

sala Meridian / 500m2

Zapraszamy na salę MERIDIAN – serce obiektu, głównie z uwagi na zastosowane, charakterystyczne łukowe dźwigary z drewna klejonego, które są głównym wyróżnikiem architektury obiektu, stanowiąc również jego element konstrukcyjny. Powierzchnia 500m2 daje możliwość organizacji przyjęcia do 300osób, z komfortowym ustawieniem stołów prostokątnych lub okrągłych. Sala ta ma możliwość podziału na dwie mniejsze – POŁUDNIOWĄ (320m2) mieszczącą do 180 gości i PÓŁNOCNĄ (180m2) mieszczącą do 120 gości. Dysponujemy również salą WSCHODNIĄ, mieszczącą swobodnie do 80 osób.

Dajemy innowacyjną możliwość samodzielnego komponowania menu weselnego i kontrolowania kosztu tzw. „talerzyka”. Proponowane przez nas udogodnienia sprawią, iż para młoda zachowa całkowitą decyzyjność co do ostatecznego kształtu tego wyjątkowego wieczoru. Współpracujemy z grupami eventowymi, które uatrakcyjnią przyjęcie weselne.
Untitled Document