Wydarzenia  • WIZYTA W REZYDENCJI

    Uprzejmie prosimy wszystkich Gości wybierających się do Rezydencji Protasy o wcześniejsze telefoniczne umawianie spotkań, dziękujemy.

  • 10 godzin lekcji tańca dla Pary Młodej!!!

    600 minut (10 godzin) lekcji tańca to nasza nagroda dla jednej z Par, która zarezerwuje (podpisując umowę) termin przyjęcia weselnego na 2016 rok! Lekcje poprowadzi Robert Dąbrowski - choreograf i dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego, na co dzień pracujący z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w ramach grup tańca towarzyskiego oraz zespołów tańca nowoczesnego. Robert specjalizuje się w przygotowywaniu pierwszego tańca i kursach tańca dla Narzeczonych, tworząc indywidualne i niepowtarzalne układy do ulubionych melodii Młodej Pary. Nauka tańca odbędzie się w Rezydencji w 2016 roku, a szczęśliwców poznamy w toku losowania w styczniu 2016.
    Przypominamy jednocześnie Parom, których przyjęcia odbędą się w 2015r. o losowaniu bonu na suknię ślubną - to już 7.lutego o godz. 12.00! Zapraszamy również Państwa na lekcje tańca z Robertem, o szczegółach poinformujemy podczas spotkania z Państwem w Rezydencja Protasy w styczniu.